تلگرام ما : ht_help@
09126843224

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

تبلیغ کانال تلگرام به روش حرفه ای با بیشترین بازدهی افزایش ممبر و فروش

تبلیغ کانال تلگرام یا هر کانال مشابه آن لازم است در جایی انجام شود که کاربران مشتاقی در آنجا حضور  داشته باشند. قبلا در اینجا روش های زیادی جهت تبلیغ و معرفی کانال به شما معرفی کردیم که به دلیل ترافیک بالا و مراجعه کاربران مشتاق (یا همان مشتریان بالاقوه) یکی از بهترین روش تبلیغ کانال محسوب می شد. اما این بار سایت را با نام چنلیکا بازطراحی کردیم تا مرجعی برای راه کار های تبلیغ کانال تلگرام و افزایش ممبر واقعی باشد.

تبلیغ کانال تلگرام

 

تبلیغ کانال تلگرام در کجا موثرتر است و بیشترین بازدهی را دارد؟

بازدهی تبلیغ کانال تلگرام کجا بیشترین مقدار را دارد؟ برای پاسخ به این سوال به بررسی نیاز کاربران یا همان ممبر های کانال تلگرامی می پردازیم. بهتر است اینگونه شروع کنیم که، شاید شما هم با ما در این مورد موافق باشید که اگر کاربر ها خودشان بر اساس نیاز یا علاقه ای که دارند، کانال شما را پیدا کنند. به احتمال بسیار زیاد به کانال شما وارد خواهند شد. و اگر از کانال شما رضایت نسبی کسب کنند، حتی عضو دائمی کانال شما خواهند شد.

پس اگر با ما در این مورد موافق هستید، می توانیم بگوییم که تبلیغ کانال تلگرام با سایت تبلیغ کانال تلگرام و در خود تلگرام موثر تر از هر جای دیگری است.

روش های تبلیغ کانال تلگرام موثر و پربازده
تبلیغ کانال تلگرام در پروکسی تلگرام              تبلیغ کانال تلگرام در تلگرام (اصلی و غیر رسمی)
ارتباط در تلگرام با آیدی مقابل HT_HELP@

برای ثبت کانال تلگرام تان در پروکسی تلگرام کافی است، کانال خود را با چنلیکا ثبت کنید. با این کار کانال شما در لیست چت کاربران  تلگرام به نمایش در خواهد آمد و به کاربران متنوع ایرانی معرفی می شود.

*** توجه : جهت انجام تبلیغ کانال و برای تبلیغ کانال به صورت ویژه همین حالا شروع کنید:

ثبت کانال تلگرام

روش های تبلیغ کانال تلگرام در تلگرام

روش تبلیغ کانال تلگرام در تلگرام ، راهکار پربازده دیگری است که می تواند به کانال تلگرام شما جانی دوباره بدهد. شاید کانال تلگرام شما فروشگاهی باشد شاید هم موضوع عمومی داشته باشد اما افزایش ترافیک کانال حتی اگر در بد ترین حالت نتواند برای کانال شما ممبر اضافه کند، می تواند محرک رشد کانال شما باشد. یعنی افزایش بازدید واقعی و ایجاد آشنایی برای کاربری که قبلا با کانال شما و خدمت شما آشنا نبوده است، شود.

با پیشنهاد ها یا همان روش های تبلیغ در تلگرام سایت چنلیکا امید واریم تا بتوانید به اهداف خود نزدیک تر شوید. یادتان باشد که در اینحا روش های تبلیغ را فقط به شما آموزش ندادیم ، به به و چه چه نکردیم بلکه آستین های خود را بالا زدیم و برای تبلیغ کانال تلگرامی شما با برنامه ریزی طرح ارائه کردیم پس لطفا ما رو از پیشنهاد و انتقاد هاتون محروم نکنید.

برای دیدن روش ها و پکیج های تبلیغات تلگرام مراجعه کنید به : پکیج های تبلیغ کانال تلگرام


پشتیبانی در تلگرام

HT_HELP@

24 ساعته پاسخگوی سوالات شما برای تبلیغ کانال تلگرام شما هستیم

وبسایت چنلیکا با هدف ارائه سیستم جامع تبلیغات و افزایش آمار واقعی شبکه های اجتماعی مانند کانال های تلگرام ، پیج های اینستاگرام ، گروه های تلگرامی و... در خدمت شماست.

 •  
  آدرس:
  تهران - حکیمیه
 •  
  SMS:
  09126843224
 •  
  واتساپ:
  Wa.me/+989126843224
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐ کانال تخفیفها + رضایت مشتریان channelika@ کسب درآمد با پنل همکاری رایگان!
Toggle Bar

 


کلیه حقوق این سایت برای چنلیکا محفوظ است.